ANUNȚ IMPORTANT!

Suspendarea tuturor activităților didactice care presupun prezența fizică a studenților și desfășurarea acestora în regim online, în intervalul calendaristic 28.10.2020 10.11.2020.

Ca urmare a creșterii ratei de îmbolnăvire cu SARS-CoV2, Senatul Universității Transilvania din Brașov, a hotărât în Ședința Extraordinară din data de 27.10.2020, suspendarea tuturor activităților didactice care presupun prezența fizică a studenților și desfășurarea acestora în regim online, în intervalul calendaristic 28.10.2020 – 10.11.2020.

Prin urmare, în cadrul Facultății de Construcții, activitățile didactice de seminarii, proiecte, lucrări de laborator, prevazute inițial, conform programării din orar, a se desfășura ,,față în față’’, vor fi ținute în intervalul calendaristic menționat, în forma online.

Prof. dr. ing. Ioan Tuns,

Decanul Facultății de Construcții